Ons team.

Wie zitten er achter het Energieloket?

Het Energieloket Achterhoek team bestaat uitsluitend uit enthousiaste toppers. Wil je weten wie deze toppers zijn? Of wil je een gezicht bij wie je hebt gesproken of gemaild? Hieronder komen ze allemaal voorbij.

Ons team.

Kan niet zonder onze vrijwilligers.

Het Energieloket Achterhoek team bestaat uitsluitend uit enthousiaste toppers! Naast ons vaste team zijn er ook veel vrijwilligers die zich inzetten om jou te helpen. We stellen deze groep graag aan je voor!

Bekijk onze vrijwilligers

Alfred Veenstra
Alfred (3)

Alfred Veenstra

Bewonersadviseur

E: alfred.veenstra@agem.nl

Annemieke Bloemsma
Annemieke

Annemieke Bloemsma

Specialist Binnendienst

E: annemieke.bloemsma@agem.nl

Belinda Haverkamp
Belinda

Belinda Haverkamp

Coördinator subsidies & leningen

E: belinda.haverkamp@agem.nl

L2400683 Britt Dietz Alternatief 2850X1140px
L2400683 Britt Dietz 2850X1140px

Britt Dietz

Stagiair Communicatie

E: britt.dietz@agem.nl

Dianne Bremer
Dianne

Dianne Bremer

Specialist Binnendienst

E: dianne.bremer@agem.nl

Erik Stemerding
Erik

Erik Stemerding

Programmaleider

E: erik.stemerding@agem.nl

Floor Van De Schuur
Floor Van De Schuur (1)

Floor van de Schuur

Communicatiemedewerker

E: floor.van.de.schuur@agem.nl

L2400683 Gideon Buiting Alternatief 2850X1140px
L2400683 Gideon Buiting 2850X1140px

Gideon Buiting

Stagiair Communicatie

E: gideon.buiting@agem.nl

L2400683 Hans Klein Kranenbarg Alternatief 2850X1140px
L2400683 Hans Klein Kranenbarg 2850X1140px

Hans Klein Kranenbarg

Bewonersadviseur

E: hans.klein.kranenbarg@agem.nl

Irish Hulzink
Irish

Irish Hulzink

Specialist Binnendienst

E: irish.hulzink@agem.nl

L2400683 Jenny Plijner Alternatief 2850X1140px
L2400683 Jenny Plijner 2850X1140px

Jenny Plijner

Assistent Projectleider

E: jenny.plijner@agem.nl

Jeroen Aan Het Rot
Jeroen

Jeroen aan het Rot

Manager

E: jeroen.aan.het.rot@agem.nl

Lara Van Nugteren
Lara

Lara van Nugteren

Assistent Projectleider

E: lara.van.nugteren@agem.nl

Liske Peters Energieloket
Liske Peters

Liske Peters

Communicatiemedewerker

E: liske.peters@agem.nl

Maarten Van Oostveen
Maarten Van Oostveen 1

Maarten van Oostveen

Directeur

E: maarten.van.oostveen@agem.nl

Maik Jansen
Maik

Maik Jansen

Projectleider

E: maik.jansen@agem.nl

Marinda Menting
Marinda

Marinda Menting

Specialist Binnendienst

E: marinda.menting@agem.nl

L2400683 Marijke Onstenk Alternatief 2850X1140px
L2400683 Marijke Onstenk 2850X1140px

Marijke van den Broek

Teamleider Binnendienst

E: marijke.van.den.broek@agem.nl

Martha Visser
Martha Visser (1)

Martha Visser

Assistent Projectleider

E: martha.visser@agem.nl

Mathijs Schreur
Mathijs

Mathijs Schreur

Coördinator bewonersportaal & website

E: mathijs.schreur@agem.nl

Mitchel Pastoor
Mitchel

Mitchel Pastoor

Bewonersadviseur

E: mitchel.pastoor@agem.nl

L2400683 Rachel Van Den Enden Alternatief 2850X1140px
L2400683 Rachel Van Den Enden 2850X1140px

Rachel van den Enden

Administrateur

E: rachel.van.den.enden@agem.nl

Renate van den Wijngaard
Renate van den Wijngaard 2

Renate van den Wijngaard

Projectleider

E: renate.van.den.wijngaard@agem.nl

Sanne Ouwens
Sanne

Sanne Ouwens

Programmaleider

E: sanne.ouwens@agem.nl

Sanne Schrader
Sanne (1)

Sanne Schrader

Projectleider

E: sanne.schrader@agem.nl

Sophie Waenink
Sophie

Sophie Waenink

Vrijwilligerscoördinator

E: sophie.waenink@agem.nl

Thelma Egberts
Thelma

Thelma Egberts

Specialist Binnendienst

E: thelma.egberts@agem.nl

Goedendag!

Welkom bij het Energieloket Achterhoek.

Selecteer hieronder jouw gemeente om de juiste info te vinden. Staat jouw gemeente er niet tussen, kies dan voor 'anders'.