Ons team.

Wie zitten er achter het Energieloket?

Het Energieloket Achterhoek team bestaat uitsluitend uit enthousiaste toppers. Wil je weten wie deze toppers zijn? Of wil je een gezicht bij wie je hebt gesproken of gemaild? Hieronder komen ze allemaal voorbij.

Ons team,

Kan niet zonder hulp.

Het Energieloket Achterhoek team bestaat uitsluitend uit enthousiaste toppers. Naast ons vaste team zijn er ook veel energiecoaches en bespaarcoaches (vaak vrijwilligers) die zich inzetten om jou te helpen. We stellen deze groep graag aan je voor!

Bekijk ze hier

Alfred Veenstra
Alfred (3)

Alfred Veenstra

Bewonersadviseur

E: alfred.veenstra@agem.nl

Anoek Rolink
Anoek Rolink alternatief

Anoek Rolink

Projectleider

E: anoek.rolink@agem.nl

Britt Dietz Alternatief
Britt Dietz

Britt Dietz

Stagiair Communicatie

E: britt.dietz@agem.nl

Dianne Bremer
Dianne

Dianne Bremer

Specialist Binnendienst

E: dianne.bremer@agem.nl

Erik Stemerding
Erik

Erik Stemerding

Programmaleider

E: erik.stemerding@agem.nl

Eva Veldboom
Eva Veldboom alternatief

Eva Veldboom

Programmaleider

E: eva.veldboom@agem.nl

Floor Van De Schuur
Floor Van De Schuur (1)

Floor van de Schuur

Communicatiemedewerker

E: floor.van.de.schuur@agem.nl

Gideon Buiting (1)
Gideon Buiting

Gideon Buiting

Stagiair Communicatie

E: gideon.buiting@agem.nl

Hans Klein Kranenbarg Alternatief
Hans Klein Kranenbarg

Hans Klein Kranenbarg

Bewonersadviseur

E: hans.klein.kranenbarg@agem.nl

Irish Hulzink
Irish

Irish Hulzink

Specialist Binnendienst

E: irish.hulzink@agem.nl

Jenny Plijner Alternatief
Jenny Plijner

Jenny Plijner

Assistent Projectleider

E: jenny.plijner@agem.nl

Jeroen Aan Het Rot
Jeroen

Jeroen aan het Rot

Manager

E: jeroen.aan.het.rot@agem.nl

Lara Van Nugteren
Lara

Lara van Nugteren

Assistent Projectleider

E: lara.van.nugteren@agem.nl

Liske Peters Energieloket
Liske Peters

Liske Peters

Communicatiemedewerker

E: liske.peters@agem.nl

Maarten Van Oostveen Alternatief
Maarten Van Oostveen

Maarten van Oostveen

Directeur

E: maarten.van.oostveen@agem.nl

Maik Jansen
Maik

Maik Jansen

Projectleider

E: maik.jansen@agem.nl

Marinda Menting
Marinda

Marinda Menting

Specialist Binnendienst

E: marinda.menting@agem.nl

Marijke Onstenk Alternatief
Marijke Onstenk

Marijke van den Broek

Teamleider Binnendienst

E: marijke.van.den.broek@agem.nl

Martha Visser
Martha Visser (1)

Martha Visser

Assistent Projectleider

E: martha.visser@agem.nl

Martine Rexwinkel Alternatief
Martine Rexwinkel

Martine Rexwinkel

Specialist Binnendienst

E: martine.rexwinkel@agem.nl

Mathijs Schreur
Mathijs

Mathijs Schreur

Coördinator bewonersportaal & website

E: mathijs.schreur@agem.nl

Mitchel Pastoor
Mitchel

Mitchel Pastoor

Bewonersadviseur

E: mitchel.pastoor@agem.nl

Rachel Van Den Enden Alternatief
Rachel Van Den Enden

Rachel van den Enden

Administrateur

E: rachel.van.den.enden@agem.nl

Renate van den Wijngaard Alternatief
Renate van den Wijngaard

Renate van den Wijngaard

Projectleider

E: renate.van.den.wijngaard@agem.nl

Sanne Ouwens
Sanne

Sanne Ouwens

Programmaleider

E: sanne.ouwens@agem.nl

Sanne Schrader
Sanne (1)

Sanne Schrader

Projectleider

E: sanne.schrader@agem.nl

Sophie Waenink
Sophie

Sophie Waenink

Vrijwilligerscoördinator

E: sophie.waenink@agem.nl

Thelma Egberts
Thelma

Thelma Egberts

Specialist Binnendienst

E: thelma.egberts@agem.nl

Goedendag!

Welkom bij het Energieloket Achterhoek.

Selecteer hieronder jouw gemeente om de juiste info te vinden. Staat jouw gemeente er niet tussen, kies dan voor 'anders'.